Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

«З берегів мого серця»

Під такою назвою 4 жовтня 2018 р. відбулася презентація однойменної збірки поетеси, завідувача інформаційно-видавничого відділу Національного заповідника «Давній Галич» Любові Бойко в читальному залі Галицької районної бібліотеки.

На презентації були присутні бібліотечні працівники Галицького району, вчителі, учні Галицької гімназії, співробітники Національного заповідника «Давній Галич» і ті, хто цінує поетичне слово.

Розпочала захід бібліотекар краєзнавчого відділу Богдана Кривоніс, яка розповіла про творчий доробок авторки і значення поезії в житті людини. Любов Бойко вірші пише з дитинства. Вона є автором поетичної збірки «Пелюстки», книг прози «З мережі часу», «Життя прекрасне», збірника статей «Галицький часопис», упорядником і співавтором літературно-мистецьких альманахів «Нащадки Митуси», «Муза не мовчить», літературним редактором понад сотні видань, у т. ч. збірників наукових матеріалів. Член Національної спілки журна­лістів України, публікува­лася в місце­вих та регіональних часописах та журналах. Голова Гали­­­цького літера­турно-мисте­цького об'єднання «Нащадки Митуси».

Автор книги «З берегів мого серця» розповіла присутнім про роботу над збіркою, про те, як приходить натхнення і народжуються поетичні рядки. «Я ціную вірші, бо в них виливається душа людини, часто думки  пробуджують нашу совість» – цей вислів поетеси характеризує її як чесну й сумлінну людину, для якої проблеми сучасного життя не є чужими, а вага слова – великою.

Керівник літературної студії Ніна Сегін та її вихованці з Галицької гімназії читали вірші зі збірки «З берегів мого серця». Поезія музикою розливалася у читальному залі, зачіпаючи струни кожної душі.

З добрими словами про автора книги, її творчість виступили колишній директор Галицької середньої школи М. Зіньковський, журналіст і фотомитець М. Грінер, колеги М. Сохан та М. Костик. Вони побажали Любові Ярославівні творчої наснаги і нових творів. До речі, книги Л. Бойко, серед інших видань, незабаром поповнять фонд славістики Баварської державної бібліотеки (Німеччина), однієї з найбільших у Європі.

                                                                            Марія Костик.

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ