Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Обласна акція "Бібліотеки - за здоровий спосіб життя"

Протягом останніх десятиріч в Україні фіксується істотне погіршення стану здоров’я населення, що відображається у зростанні рівня захворюваності, смертності та скороченні тривалості життя. Не сприяє збереженню здоров’я молоді й високий рівень вживання спиртних напоїв, тютюнопаління, вживання наркотичних речовин, проблема здорового харчування.

Здоровий спосіб життя - це спосіб життєдіяльності, направлений на збереження та покращення здоров’я людей. Сповідування ідеології здорового спосіб життя передбачає зміну ставлення індивідуума та суспільства до стану  особистого (а через нього і суспільного) здоров’я.

Стан здоров'я людини залежить не тільки від біологічних факторів, навколишнього та соціального середовища, а й від того, чи становить власне здоров’я людини для неї цінність. Саме це визначає, якою мірою людина готова піклуватися про нього, дотримуватися здорового способу життя, значною мірою, обізнаності щодо чинників, які визначають стан здоров'я.

Формування у молодих користувачів уявлення про те, що здоров᾿я значною мірою залежить від нас самих, популяризація літератури про здоровий спосіб життя є одним з пріоритетних напрямків роботи Галицької центральної бібліотеки.

Популяризуючи літературу за здоровий спосіб життя працівники нашої бібліотеки намагаються використовувати нові, неординарні форми роботи, такі як: дискусійні години, діалоги, ігрові форми та ін...

Також у роботі з молоддю добре зарекомендували себе виставки-поради, виставки-роздуми, виставки-діалоги та ін...

Презентація "Молодь за здоровий спосіб життя"

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ