Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Вечір-реквієм під назвою «І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України»

20 лютого в Україні  відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

З нагоди цієї  дати в читальному залі Галицької ЦБ пройшов вечір-реквієм під назвою «І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України». На заході були присутні учні 9-А класу ГЗОШ №1 (кл.керівник Чав’як О.М.).

Дата публікації: 22.02.2016 | Кількість переглядів: 6081 | Детальніше...
Літературний портрет «Не для слави, але для людей».

      Його вагомий внесок в розвиток української літератури безперечний, хоч і досі гідно не поцінований. Лесь Мартович увійшов у літературу як самобутній письменник кінця ХІХ – початку ХХ століття, блискучий знавець народного життя, неперевершений майстер сатири.
          Всю свою громадську і літературну діяльність письменник спрямував на боротьбу за те, «щоб у тім світі запанував порядний чоловік, а не злодій і розбійник».

Дата публікації: 15.02.2016 | Кількість переглядів: 6405 | Детальніше...
Закодована енергія доброго світла. З презентації поетичної збірки Оксани Кузів «В закапелках душі»

В закапелках душі надхмарної,

В закамарках думки надвільної,

Я літатиму понад хмарами

І у серці завжди буду вільною.

Відчиняєш комірчину її душі, а там – повно-повнісінько всього: і радість буття, і біль, і тихе щастя, і гірка сльоза…  Та найбільше, мабуть, її – Любові до всього сущого. Господоньку, так це ж цілісінький скарб, битком наповнений думками, ідеями та мріями, котрі заховані так далеко від людських очей!

Дата публікації: 05.02.2016 | Кількість переглядів: 6536 | Детальніше...
Шановні галичани!

Повідомляємо Вам, що на базі Галицької центральної районної бібліотеки кожного четверга з 1530 до 1730 будуть проводитися безкоштовні юридичні он-лайн консультації (за допомогою Skype- зв’язку). Консультацію проводитимуть працівники Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (Вінтонишин Лілія Василівна – начальник відділу попередньої роботи з клієнтами, Шулятицька Тетяна Михайлівна – головний спеціаліст відділу попередньої роботи з клієнтами).

Запрошуємо всіх бажаючих.

     З повагою директор Галицької ЦБС   

 Іванна Сорочинська-Городецька

Дата публікації: 04.02.2016 | Кількість переглядів: 5610 | Детальніше...
«Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний»

 Під такою назвою у читальному залі Галицької районної бібліотеки пройшла година духовності. У ній взяли участь працівники бібліотеки та співробітники Національного заповідника «Давній Галич». Ведуча заходу Богдана Кривоніс розказала про Рік Божого милосердя, який розпочався 8 грудня минулого року. Вона надала стово отцю- декану церкви Різдва Христового УГКЦ Ігорю Броновському, який, як духовний пастор, ширше розкрив дане питання. 

Дата публікації: 01.02.2016 | Кількість переглядів: 6753 | Детальніше...
Урок історичної правди «Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ».

І знов, у котрий це вже раз,

Зійшлися ми в одній родині,

Щоб пом'януть той славний час,

Коли в офіру батьківщині

Себе принесли кращі з нас.

Нема любові понад ту,

Що окропила кров'ю Крути,

І ту гарячу кров святу

Повік Вкраїні не забути.

Берестечко, Лисоня, Крути… Все це трагічні сторінки нашої історії. Бій під Крутами займає серед них особливе місце. Там на бій з жорстоким ворогом стали юнаки, які ніколи в руках і зброї не тримали, - студенти Київського університету Святого Володимира та учні гімназії імені Кирило-Мефодіївського братства. Їх було триста. І вони поклали голови за волю України.

Дата публікації: 29.01.2016 | Кількість переглядів: 6460 | Детальніше...
Година історичної пам’яті «Не згасне пам’яті свіча».

Історію неможливо повернути назад. Але необхідно розповісти про неї всю правду. Історія нашої Батьківщини, на жаль, має  й сумні сторінки. Україна – це країна пісні й краси. Україна в роки Голокосту – це країна смерті. Смерті безневинних…

1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію, в якій постановила, що з цього дня щорічно 27 січня буде проголошено Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту. Цей день був обраний тому, що  27 січня 1945 р. війська Радянської Армії звільнили перший, найбільший з німецьких концтаборів Освенцім.

Дата публікації: 26.01.2016 | Кількість переглядів: 6283 | Детальніше...
«Галицькі різдвяні фестини».

17 січня в місті Галичі відбулися щорічні традиційні  «Галицькі різдвяні фестини». У фестинах взяли участь і працівники бібліотечних установ району, котрі спільно з клубними працівниками організували парад звіздарів та парад галицьких газдів та газдинь, а у Народному домі усі мали змогу оглянути виставку різдвяно-новорічної атрибутики «Різдвяний вернісаж». 

Дата публікації: 26.01.2016 | Кількість переглядів: 6466 | Детальніше...
"Віднині воєдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України…»

22 січня – День Соборності України

До Дня Соборності України працівники Галицької центральної районної бібліотеки підготували історичний екскурс на тему: «Возз'єднання українських земель – славетна мить, що поєднала Україну».

Бібліотекарі Надія Королевич та Лідія Мацькевич розповіли про найважливіші події, що передували об'єднанню українських земель в єдину державу.

Дата публікації: 23.01.2016 | Кількість переглядів: 6478 | Детальніше...
У «Давньому Галичі» звучало полум’яне слово Кобзаря.

Ми, українці, знову маємо Різдво - народження Нового християнського року, ми співпереживаємо з «живими, мертвими і ненародженими» Вічне Різдво – народження Божого Сина, але крім того, у нас є своє Національне Різдво – вшанування основних дат життя Тараса Шевченка – Месії і Мойсея українського народу. Нині нам, може, як ніколи, треба розуміти Шевченкове ясновидіння генія, його науки і його подвижництво.

З цією метою в Національному заповіднику «Давній Галич» відбулися історичні читання, які традиційно проводяться науково-освітнім відділом з нагоди ювілейних та пам’ятних дат. Цьогорічний захід науковці провели спільно з працівниками Центральної районної бібліотеки і присвятили 170-річчю створення Т. Шевченком однієї з найяскравіших поезій – «Заповіту». Його було розпочато саме цим полум’яним зверненням Кобзаря до українців, який прозвучало у виконанні Ярослава Поташника.

Дата публікації: 19.01.2016 | Кількість переглядів: 6327 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ][ 34 ][ 35 ][ 36 ][ 37 ][ 38 ][ 39 ][ 40 ][ 41 ][ 42 ][ 43 ][ 44 ][ 45 ][ 46 ][ 47 ][ 48 ][ 49 ][ 50 ][ 51 ][ 52 ][ 53 ]
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ