Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Зустріч за круглим столом «Родинна світлиця»

15 травня 2015 року в рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї в читальному залі Галицької центральної районної бібліотеки відбулася  зустріч за круглим столом  для прийомних та опікунських сімей «Родинна світлиця». На даний час у нашому районі - 7 прийомних сімей, в яких виховуються 8 прийомних дітей. 

Організаторами заходу виступили Галицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Галицька центральна районна бібліотека та служба у справах дітей Галицької районної державної адміністрації.

На захід було запрошено керівників влади, представників обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, відділів освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, Галицької ЦРЛ, представників релігійних конфесій, ЗМІ.

Перший заступник голови районної адміністрації Олег Прунько та заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Любов Гордійчук щиро подякували присутнім на зустрічі за їхнє рішення стати прийомними батьками і подарувати дітям, які позбавлені батьківського піклування, частинку свого серця. Благословив всіх присутніх отець Володимир Кузюк – священик Галицького деканату УГКЦ.

Директор Галицького РЦСССДМ Людмила Слюзар привітала всіх присутніх з Всесвітнім Днем сім’ї та побажала міцного здоров’я та усіляких успіхів.

Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації розповіла про сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час круглого столу  було розглянуто питання про взаємодію всіх установ у вирішенні питань створення та організації нових прийомних сімей у районі.

Захід проілюструвала  виставка-консультація «Міцна сім’я – міцна держава» організована працівниками відділу обслуговування Галицької ЦБ.

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ