Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Зустріч з сучасним українським письменником, мандрівником Максом Кідруком.

7 грудня в гості до галичан завітав Макс Кідрук.

Максим Іванович  Кідрук  —  сучасний  український письменник, мандрівник,  автор першого українського технотрилера «Бот».

Письменник народився 1 квітня 1984 року в селищі Володимирець Рівненської області.

За освітою інженер-енергетик. Загалом побував більше ніж у 30 країнах, серед яких  ТанзаніяМексикаЕквадорПеруКитайЧиліБразиліяАнголаНамібіяНова Зеландія та інші.

Навчався у фізико-математичному класі з посиленим вивченням іноземної мови. У 2001 році закінчив школу із золотою медаллю. Того ж року вступив на механіко-енергетичний факультет  Рівненського університету водного господарства за спеціальністю «Теплоенергетика».

У 2005 переїхав до Києва, вступив до аспірантури НТУУ «КПІ» на теплоенергетичний факультет.

В 2007  виграв грант на навчання за кордоном і виїхав на проживання до Стокгольма (Швеція), де вступив до аспірантури Королівського технологічного інституту. Почав мандрувати Європою. Впродовж 2007—2008 рр. побував у ФінляндіїНорвегіїІталіїФранції, країнах Балтії.

 Влітку 2008 р. вирушив у тривалу подорож Мексикою. Результатом поїздки стала книга «Мексиканські хроніки. Історія однієї Мрії», яка у 2009 р. здобула ІІ премію на конкурсі «Коронація слова».

Влітку 2009 здійснив ще одну велику подорож — до Південної Америки (ЕквадорПеруЧилі) та острова Пасхи, де став першим офіційно зареєстрованим українцем. На основі цієї поїздки було написано книгу «Подорож на Пуп Землі» (у двох томах), яка вийшла друком у 2010 році. 

Взимку 20102011 рр.  мандрував країнами Близького Сходу (ЛіванСиріяЙорданіяЄгипет).  Цілий місяць провів у пустелі Сахара.

У квітні 2011р. вирушив до Нової Зеландії в рамках акції «На Зеландію!», організованої разом із відомим українським телеведучим  Сергієм Притулою.

У грудні 2011 — лютому 2012 рр. мандрував Намібією та Анголою.

У квітні 2014 році вийшла автобіографічна книга «На Зеландію!», у якій письменник змалював свої враження від подорожей Сахарою і єгипетської революції в Каїрі.

Творчий доробок  Макса Кідрука складається з таких книг : технотрилерів «Бот» (2012р.), «Твердиня» (2013р.), трилера «Жорстоке небо» (2014р.), містичного роману «Зазирни у мої сни» (2016 р.) .

А останній свій роман «Не озирайся і мовчи» (2017р.) автор презентував в Галицькій центральній бібліотеці, де усі поціновувачі його творчості мали можливість поспілкуватись з письменником та придбати його книги.

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ