Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Літературний діалог «Пророк народжений Україною».

Кожен народ має яскраві творчі особистості, якими пишається і які глибоко шанує. Ми українці маємо Тараса Шевченка – явище унікальне не тільки в національній а й у світовій історії і культурі.

Мабуть, сама доля подарувала нашому народові таку постать – як винагороду за всі трагедії і випробування, які випали (і випадають досі) нам пережити за тисячолітню історію. Тарас Шевченко народився із мук і страждань українського народу, ввібравши в себе його пам'ять і славу, розум і совість, мрії і прагнення, його талант.

Шевченко є не тільки символом нашого духу, а й його невичерпним джерелом. 

14 березня в читальному залі Галицької ЦБ відбувся літературний діалог «Пророк, народжений Україною» (до 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка).

В заході прийняли участь наукові співробітники Національного заповідника «Давній Галич» Марія Костик (завідувач історичного відділу), Іван Драбчук (працівник інформаційно-видавничого відділу) та бібліотечні працівники. Учасники дискутували про те, яким було трактування Шевченка в радянські часи і яким є сьогодні, вели мову про важливість та актуальність ідей і пророцтв Кобзаря в наш час. Присутні також мали змогу заглибитись у рядки Тарасових віршів, осягнути поетову геніальність.

Кожен має своє бачення і своє сприйняття Шевченка. Перечитуючи його твори, ми ніби ще і ще раз переконуємося, що це написано про нас і наш час. І якщо нам хтось хоче нав᾿язати свою думку про поета, ми просто повинні взяти до рук книгу його поезій, перечитати їх і самостійно зробити висновки.  

Доповнила захід книжково-ілюстративна виставка «Шевченка полум᾿яне слово на сторожі вічності стоїть».

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ