Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

«Містечко професіоналів»

Вибрати професію до душі – велика відповідальність перед собою, велика праця, бо улюблена справа тішить і веселить, а нелюбима робота – гнітить.

19 липня 2015 року Галицький центр зайнятості презентував більше двадцяти професій у «Містечку професіоналів», яке розгорнулося на Майдані Різдва м. Галича.

В презентації професії бібліотекаря взяли участь працівники центральної дитячої бібліотеки м. Галича.

Учасникам свята працівники дуже часто задавали запитання «Чи потрібні бібліотекарі сучасній Україні?» і чули ствердну відповідь: «Так!». Бібліотеки існують вже понад 5000 років і як можна говорити, що непотрібні, якщо ми будуємо високоосвічене суспільство?

В більшості люди вважають, що в бібліотеці будь-хто зможе працювати. Їм здається, що професія бібліотекаря полягає в тому, щоб взяти з полиці книгу і видати її читачеві. Але працівники, які представляли свою професію, розповідали майбутнім професіоналам, що не кожен може бути бібліотекарем. Для цього потрібно здобути знання в спеціалізованому учбовому закладі. Так як професія бібліотекаря вимагає спілкування з людьми, майбутній спеціаліст повинен любити людей, любити книгу, у нього повинні бути розвинені комунікаційні якості, інтелект.

Так, престиж професії впав через невелику заробітну плату.

Сьогодні у бібліотечній справі залишилися тільки ті, хто має покликання до цієї професії, любить її, цінує. Вони зробили свій вибір, який на ділі, а не на словах доводить їх відданість духовній культурі.

Нам, працівникам бібліотек, дуже хочеться, щоб та молодь, яка ще не зробила свій вибір в отриманні спеціальності, побачила нашу роботу «зсередини». І можливо саме їм – молодим, розумним, креативним – через декілька років стануть близькими такі рядки вірша П. Гоця:

«Для мене книги – світло дня…»

 

Г. Микула бібліотекар ЦДБ  

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ