Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Галицька ЦБС Періодичні видання
Фонд документів
Нові надходження
Періодичні видання
Бібліотеки-філії
Дитячі бібліотеки

Анотований список

періодичних видань Галицької ЦБ

на 2016 рік

ЖУРНАЛИ

Бібліотечна планета

Науково-виробничий журнал висвітлює проблеми з бібліотекознавства, бібліографознавства, документознавства, книгознавства, інформатики.

Всесвіт

http://www.vsesvit-journal.com/

Український  журнал іноземної літератури.

Дзвін

Дзвін — літературно-художній щомісячний журнал.

Дивослово

http://dyvoslovo.com.ua/

«Дивослово» - щомісячний науково-методичний  журнал   Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Матеріал подається у трьох розділах: "Методика викладання мови й літератури", "Мовознавство", "Літературознавство і компаративістика". 

Дім, сад, город

http://www.dimsadgorod.com/magazines/dsg

Видання для всіх, чиє життя та праця пов’язані із землею. Редакція плідно співпрацює з науковцями передових наукових закладів, що дає змогу давати кваліфіковані поради фахівців, висвітлювати на сторінках журналу новини науки та передового досвіду.

 

Лиза  

www.burda.ua 

Найпопулярніший жіночий журнал. В кожному номері новинки моди, секрети гарного вигляду, цікаві кулінарні рецепти та догляд за оселею.

Наука і суспільство

«Наука і суспільство» — найдавніший науково-популярний часопис України. На його сторінках можна знайти цікаві матеріали з історії, науки, етнографії та українознавства.

Огородник  

www.ogorodnik.com

Журнал для тих, хто хоче жити в гармонії з Природою, для  кого садівництво, городництво та квітникарство – не просто хобі, а частина життя.

Шкільна бібліотека 

Щомісячний журнал. Засновник і видавець ТОВ «Редакція газети «Позакласний час».
E-mail: [email protected]
   Журнал пропонує матеріали за такими напрямками: творчий портрет бібліотекарів; діяльність бібліотек ПТНЗ; ілюстративні матеріали для виставки у шкільній бібліотеці; бібліотечні уроки; методика, пошук, досвід; масові форми роботи шкільної бібліотеки; сторінка для батьків; виступ бібліотекаря на педагогічній раді; підвищення кваліфікації; хрестоматійні твори діяльності бібліотеки на підтримку читання тощо.

Позакласний час

Щомісячний журнал. Засновник і видавець ТОВ «Редакція газети «Позакласний час».
E-mail: [email protected]

Позакласний час  зміг стати гарною підмогою в роботі шкільних бібліотекарів, вчителів, масових бібліотек; помічником для батьків підлітків - школярів.

«Позакласний час» - це трибуна з якої бібліотекарі, працюють в школах можуть розповісти про специфіку своєї нелегкої праці,висловити нові пропозиції, поділитися досвідом роботи своїх бібліотек, почерпнути необхідну інформацію про нову літературу свого профілю.


ГАЗЕТИ

Галицьке слово

http://www.galslovo.if.ua/

Районна газета, яка висвітлює політичне, економічне, культурне, спортивне життя Галича та Галицького району.

Галичина

http://www.galychyna.if.ua/

Регіональна газета  Івано-Франківщини, де друкуються новини економіки, політики, суспільства, культури.

Голос України

www.golos.com.ua

Голос України - газета Верховної Ради України.

Офіційний орган Верховної Ради. Теми матеріалів: політика, економіка, перелік законів України, оприлюднених протягом місяця 

Добре здоров’я

Цікава медична газета, де друкуються цікаві статті з профілактики та лікування різноманітних захворювань, як лікарськими засобами, так і рецептами народної медицини.

Добрий господар

Щомісячна газета для справжніх господарів, які знайдуть поради по городництву, садівництву, квітникарству, догляду за домашніми тваринами, птицею, а також цікаві кулінарні рецепти та зразки з рукоділля.

 

Експрес

«Експрес» — всеукраїнська україномовна газета універсального змісту. Теми, що висвітлюються в газеті, дуже різноманітні: політика, суспільство, економіка, культура, наука, медицина, розваги та ін.

 

Зелена планета

http://www.zelenaplaneta.kiev.ua/content/gazeta.htm

Газета «Зелена планета» — всеукраїнський авторський тижневик відомої цілительки Наталії Петрівні Зубицької (літературний псевдонім - Наталя Земна), присвячений питанням здорового способу життя та лікування методами народної медицини.

 

Літературна Україна

http://www.litukraina.kiev.ua/

«Літературна Україна» висвітлює найпомітніші події суспільного і культурного життя, а про найбільш резонансні й суперечливі друкує аналітичні та публіцистичні статті. Як літературне видання тижневик зорієнтує в широкому книжковому потоці, ознайомить з головними видавничими новинками, запропонує відгуки на найпомітніші з них. Газета розповідає про читацькі смаки й пріоритети знаних письменників. Численні інтерв’ю знайомлять з відомими людьми, розкривають найближчі творчі плани представників мистецького цеху.

Сімейна газета

У газеті можна знайти цікаві життєві історії, статті про зірок, є сторінка для дітей, кулінарні рецепти, поради з рукоділля та рецепти з народної медицини.

Слово Просвіти

http://slovoprosvity.org/ 

Культурологічний просвітницький тижневик “Слово Просвіти” Всеукраїнського товариства “Просвіта” здобув популярність серед української інтелігенції як єдине в Україні видання, що неухильно пропагує українську національну ідею на прикладі діяльності громадської організації “Просвіта”. Тижневик  висвітлює проблеми духовності, культури, друкує матеріали на утвердження державності української мови.

Урядовий кур'єр

http://ukurier.gov.ua/uk/

Газета «Урядовий кур'єр» — щоденне видання центральних органів виконавчої влади України. «Урядовий кур'єр» оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті країни та світу. Як офіційна газета органів державної виконавчої влади України, «Урядовий кур'єр» першим отримує найповнішу та ексклюзивну інформацію про діяльність Президента і Уряду України, друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них. Значна частина цих документів вступає у дію з дня публікації в «Урядовому кур'єрі».

Факты и комментарии

http://fakty.ua/

Газета друкує новини з культурного та політичного життя України та світу, статті про резонансні події, про спорт, здоров’я, а також різні життєві історії, програма ТБ, гороскоп та прогноз погоди.

 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ