Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Результати восьмого районного огляду-конкурсу "Рідна мова - диво калинове"

Виписка з протоколу № 1

від 21.02.2019 р.

Про проведення восьмого районного огляду-конкурсу читців, приуроченого міжнародному дню рідної мови «Рідна мова – диво калинове»

Порядок денний

Про підсумки восьмого районного огляду-конкурсу читців, приуроченого міжнародному дню рідної мови «Рідна мова – диво калинове».

Склад журі районного конкурсу:

Горин Тетяна Ігорівна – в. о. начальника відділу культури Галицької Районної Державної Адміністрації – голова журі.;

Перекліта Т.О. – в.о. директора Галицької ЦБС – секретар журі;

Гусак Т.М. – заступник директора Галицької ЦБС по роботі з дітьми;

Петраш Г.В.  – бібліотекар читального залу Галицької ЦБС;

Сегін Н.Д. – громадський активіст.

Районний огляд конкурс проводиться з метою прилучення користувачів бібліотек до художнього слова і літературної творчості підтримка творчо  обдарованих користувачів, підвищення ролі бібліотек (дитячих, шкільних, масових), прищеплення їм любові до рідної мови та літератури.

В районному огляді-конкурсі взяло участь 35 читців.

Підвівши підсумки районного огляду-конкурсу журі визначило переможців у таких номінаціях:

Гран-прі

Васильчук Віталій – учень 11 класу ліцею ім. Я. Осмомисла.

Авторські вірші:

І місце Кіндрат Сніжана – учениця 8 класу Насташинської ЗОШ;

ІІ місце Мартин Богдан – учень 11 класу Блюдниківської ЗОШ;

І вікова категорія ( 1-4 кл.)

1-е місце Бабій Дзвенислава – учениця Деліївської ЗОШ;

ІІ вікова категорія ( 5-6 кл.)

І місце Гладій Максим – учень 2(6) класу Галицької гімназії;

ІІ місце присудили читцям:

 Койляку Денису – учню 6 класу філії №1 ліцею ім. Я. Осмомисла;

  Кушнір Христині – учениці 2(6) класу Галицької гімназії.

ІІІ місце Леочко Сніжана – учениця 2(6) класу Галицької гімназії.

ІІІ вікова категорія (7-9 кл.)

І місце  Гавран Юлія – учениця 8 класу Маріяпільської  ЗОШ;

ІІ місце присудити учням:

 Мархоцькому Івану – учню 5(9) класу Галицької гімназії;

Керницькому Сергію - учню 5(9) класу Галицької гімназії;

Бандурі Ілоні – учениці 9 класу Бовшівської ЗОШ.

ІІІ місце присудити  читцям:

Фурман Марті – учениці 5(9) класу Галицької гімназії;

Стоцькій Марті – учениці 6(10) класу Галицької гімназії;

Свідрук Софії  - учениці 8 класу філії №1 ліцею ім. Я. Осмомисла.

ІV категорія (10-11 кл.)

І місце Мисів Арсен – учень 11 класу Бринської ЗОШ.

ІІ місце Головчак Оксана – студентка Бурштинського торгово-економічного коледжу;

ІІІ місце присудити учням:

Козанкевич Марії – учениці 11 класу Блюдниківської ЗОШ;

Дирді Кароліні – учениці 10 класу Залуквянської ЗОШ.

Вікова категорія (18-22 р.)

ІІ місце Королевич Оксана (с. Крилос).

Подяка :

Сметана Христина (с. Тустань);

Городецька Анастасія (с. Межигірці);

Петришин Валентина (с. Лани);

Криса Анастасія (с. Дубівці);

Нарожняк Любомир (с. Водники);

Олексин Тетяна (с. Тенетники);

Климончук Володимир (с. Комарів);

Грабович Ангеліна (с. Мединя);

Верещук Оксана (с. Німшин);

Кравець Оксана (с. Дем᾿янів);

Ковальчук Марія (с. Слобода);

Грушецька Мар᾿яна (с. Н.Скоморохи);

Гарасимів Роман (с. Вікторів);

Крук Орест (с. Бовшів);

Кружинська Василина (с. Хохонів).

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ