Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

«Формування читацької культури учнів в процесі вивчення зарубіжної літератури».

25.02.2019р в приміщенні  центральної районної бібліотеки відбулося засідання школи педагогічної майстерності вчителів зарубіжної літератури з проблеми «Формування читацької культури учнів в процесі вивчення зарубіжної літератури».

Спільно з бібліотечними працівниками вчителі активно обговорювали основні виклики цифрової епохи сучасному читачу та ділилися досвідом їх подолання в процесі вивчення зарубіжної літератури. Для того щоб підтримати в учнів інтерес до читання та перетворити уроки літератури на захопливий процес, педагоги опановують креативні, дієві й ефективні методи і форми роботи з художніми текстами.

Г.М. Урицька, вчитель зарубіжної літератури Галицької гімназії , запропонувала колегам для інтерактивного читання статтю англійського письменника-фантаста Ніла Гейма «Чому наше майбутнє залежить від читання», акцентуючи увагу на чинниках, які впливають на формування читацької культури і на створення сприятливих психолого-педагогічних умов для сприйняття та аналізу учнями прочитаного.

Бібліотекарі Гусак Т.М., Сєдова Н.В. обговорювали з учасниками засідання форми бібліотечної роботи, спрямовані на формування стійкого інтересу у дітей до літератури та прилучення їх до читання. Цікавою  була презентація Петраш Г.В. новинок зарубіжної літератури, яка може бути використана на уроках позакласного читання.

Виступи бібліотекарів одержали схвальні відгуки вчителів , які вказали на бажання продовжити налагоджену співпрацю освітніх закладів  м. Галич та бібліотеки.

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ