Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Майстер клас "На писанці снується візерунок, мережить людям щастя на Великдень"

З приходом весни завжди  з являється  хороший настрій. Весна дарує нам різноманітні свята. Незабаром всі  християни святкуватимуть Великдень. Цей день особливий для всіх тому, що родина нарешті  може зібратися  і почастуватися за святковим столом. Не варто також  забувати, що це  одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя. Це свято шанувалося ще нашими предками і мало низку цікавих обрядів. Найцікавіше дійство- фарбування писанок. Це заняття особливо цікаве малим дітям.

     Писанка слугує символом Великодня. Розписування яєць – це справжнє мистецтво. Звичайно яскрава гамма  радує око. Колір писанки  або крашанки також є своєрідним символом нового життя і благополуччя.

        8 квітня у Галицьку   районну дитячу бібліотеку  завітали учні  1(5) кл. Галицької гімназії (кл. керівник Урицька Г.М. та вчитель малювання  Леочко Т.С.) на майстер клас  по розписуванню яєць, а провела його викладач  Малої академії народних ремесел І Кедик-Колодій,яка  уже багато років займається  писанкарством . Учні  ознайомились з  різноманітними техніками  розписування яєць, переглянули книжково-ілюстративну виставку  «Яєчко- розмальоване, барвисте .Ним тішиться і старець , і дитя,Творіння людських рук святе і чисте, Маленький символ нашого життя.» ,а також спробували свої  навики у виготовленні писанки-крапанки.

                          Писаночки – воскресіння

                         Як дорога до спасіння.

                         Поки будемо писати-

                         Доти будем   ряст  топтати .

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ