Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Політичний діалог до Дня Незалежності України.

24 серпня Україна відзначатиме 28 річницю незалежності.

Для нас українців День Незалежності – це не просто День народження держави. Це свято пам'яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто замислитись про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються минуле і майбутнє країни. Минуле має всиляти в нас мудрість, - майбутнє повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

З нагоди цієї важливої історичної події в приміщенні читального залу Галицької центральної бібліотеки відбувся політичний діалог під назвою «Незалежність України – запорука могутності і процвітання нашої держави, головна гарантія безпеки і свободи кожного громадянина».

На захід було запрошено священика Галицької церкви Різдва Христового о. Володимира Кузюка, секретаря Галицької міської ради Олега Скриника, голову громадської організації «Галицьке районне об᾿єднання ветеранів АТО» Артура Піруса, начальника відділу культури Галицької РДА Галину Масляк, головного спеціаліста відділу культури Галицької РДА Тетяну Горин та політолога Павла Лодина.

На обговорення було винесено наступні питання:

  1. Історичні передумови проголошення незалежності України.
  2. Декларація  про державний суверенітет України – важлива віха українського державотворення.
  3. Нові українські пріоритети: курс на кардинальні зміни всередині країни і в зовнішній політиці держави. Які завдання стоять сьогодні перед центральними органами влади і системою державного управління в Україні?
  4. Які перспективи реформування органів виконавчої влади?
  5. Україна на міжнародній арені. Загроза втрати Україною незалежності на сучасному етапі. Відновлення мирних переговорів у «нормандському форматі» щодо врегулювання збройного конфлікту на Донбасі і припинення російської агресії на територію суверенної України. Визволення всіх українців, ув᾿язнених на території Росії в анексованому Криму і на окупованих територіях.

Захід вела бібліотекар читального залу Галицької ЦБ.

Присутні також мали змогу ознайомитись з книжковою виставкою «Україно моя! Мій щасливий барвінковий краю, рідна земле моя! Я ріднішої в світі не знаю», приуроченою цій знаменній даті.


 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ