Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Підсумки районного огляду-конкурсу "Рідна мова - диво калинове"

Виписка з протоколу № 1

від 20.02.2020 р.

Про проведення дев'ятого районного огляду-конкурсу читців, приуроченого міжнародному дню рідної мови «Рідна мова – диво калинове»

Порядок денний

Про підсумки дев'ятого районного огляду-конкурсу читців, приуроченого міжнародному дню рідної мови «Рідна мова – диво калинове».

Склад журі районного конкурсу:

Масляк Галина Іванівна – начальник відділу культури Галицької районної державної адміністрації – голова журі.;

Перекліта Тамара  Омелянівна – в.о. директора Галицької ЦБС – секретар журі;

Сєдова  Світлана  Дмитрівна – зав. методично-бібліографічним відділом Галицької ЦБ;

Бойко  Любов  Ярославівна  – голова Галицького літературно-мистецького об'єднання «Нащадки митуси».

Сегін Ніна Дмитрівна – майстер художнього слова.

Районний огляд конкурс проводиться з метою прилучення користувачів бібліотек до художнього слова і літературної творчості підтримка творчо  обдарованих користувачів, підвищення ролі бібліотек (дитячих, шкільних, масових), прищеплення їм любові до рідної мови та літератури.

В районному огляді-конкурсі взяло участь 33 читців.

Підвівши підсумки районного огляду-конкурсу журі визначило переможців у таких номінаціях:

Гран-прі

Мисів Арсен – читач бібліотеки-філії с. Бринь

Авторські вірші:

І місце Стоцька Марта – учениця 11 класу Галицького академічного ліцею;

ІІ місце Морочило Соломія – читачка бібліотеки-філії с. Мединя;

І вікова категорія ( 1-4 кл.)

1-е місце Стефунько Марта – учениця 2 класу Залуквянської ЗОШ;

ІІ вікова категорія ( 5-6 кл.)

І місце Багнюк Надія  – учениця 6 класу Водницької ЗОШ;

ІІ місце Вітовська Марія – учениця 5 класу Тустанської ЗОШ;

ІІІ місце Коханенко Мар'яна – учениця 6 класу Залуквянської ЗОШ.

ІІІ категорія (7-9 кл.)

І місце  Гладій Максим – учень 7 класу Галицького академічного ліцею;

ІІ місце Боришкевич Кароліна – учениця 9 класу Галицького академічного ліцею;

ІІ Підгайна Інна – учениця 7 класу Галицького академічного ліцею.

ІІІ місце присудити  читцям:

Леочко Сніжані – учениці 7  класу Галицького академічного ліцею;

Борщ Соломії – учениці 9 класу Дитятинської ЗОШ;

Гавран Юлії – учениці 9 класу Маріямпільської ЗОШ.

 

Вікова категорія (18-22 р.)

І місце Стеблинська Анастасія – читачка бібліотеки-філіалу с. Кінчаки).

ІІ місце Гривінська Марія – читачка бібліотеки-філіалу с. Дубівці.

Подяка :

Боянівська Маряна (с. Н.Скоморохи);

Самойлинко Вікторія (с. Межигірці);

Шкрумелюк Юрій (с. Бовшів);

Шуригіна Юлія (с. Маріямпіль);

Фіголь Вікторія (с. Крилос);

Харук Анастасія (с. Крилос);

Климончук Володимир (с. Комарів);

Кравець Оксана (с. Дем'янів);

Ковальчук Марія (с. Слобода);

Кузів Христина (с. Блюдники);

Олексин Тетяна (с. Тенетники);

Кіндрат Сніжана (с. Насташине);

Кузик Артем (с. Дорогів);

Гарасимів Роман (с. Вікторів);

Михашула Оля (с. Німшин);

Петришин Роксолана (с. Лани);

Мусякевич Назар (Галицький ліцей ім. Я.Осмомисла);

Табанець Анастасія (Галицький ліцей ім. Я. Осмомисла).

 

Секретар журі                                                     Тамара Перекліта


 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ