Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Круглий стіл «Україно, твоя доля – єдність, злагода та воля».

Незважаючи на чисельні виклики, які постають сьогодні перед Україною – від військової агресії Росії до небезпечної пандемії коронавірусу, найважливішим здобутком залишається наша незалежність і державність. 24 серпня 1991 року Верховною Радою УРСР було ухвалено історичний Акт проголошення незалежності України. Цьогорічні щорічні опитування засвідчують, що 84 % наших громадян підтримали б незалежність України на референдумі.

29 років – багато це чи мало, щоб збудувати саме таку Державу, про яку стільки мріяли наші предки? Чи правильно були засвоєні історичні уроки і зроблені відповідні висновки з них у процесі державотворення? Чи у правильному напрямку рухається сьогодні Україна?

Відповіді на ці питання намагалися знайти учасники круглого столу «Україно, твоя доля – єдність, злагода та воля», приуроченого до 29-ї річниці проголошення  незалежності України. Модератором заходу в читальному залі Галицької ЦБ виступила бібліотекарка Галина Петраш. Учасники круглого столу священник Галицької церкви Різдва Христового о. Володимир Кузюк, голова районного осередку Народного Руху України Володимир Федорняк, політолог Павло Лодин, ветеран російсько-української війни Андрій Косак та депутатка Галицької міської ради, волонтерка Ольга Гургула розповіли слухачам про своє бачення тих історичних подій та сьогоднішній контекст нашої незалежності, яка гартується в умовах розв’язаної російським агресором війни та складних політичних викликів сьогодення. Крім того, було акцентовано увагу на ролі Галича в процесах державотворення і потребі закріплення його історичного значення.

Присутні також мали змогу ознайомитись з книжковою виставкою «Україно моя! Мій щасливий барвінковий краю, рідна земле моя! Я ріднішої в світі не знаю», приуроченою цій знаменній даті.


 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ