Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Результати конкурсу "Рідна мова - диво калинове"

Протокол № 1

від 20.02.2021 р.

Про проведення десятого  огляду-конкурсу читців, приуроченого Міжнародному Дню рідної мови «Рідна мова – диво калинове». (У зв’язку з впровадженням карантину конкурс проведений у відео-режимі).

Порядок денний

Про підсумки десятого огляду-конкурсу читців, приуроченого Міжнародному Дню рідної мови «Рідна мова – диво калинове».

Склад журі районного конкурсу:

Сорочинська-Городецька Іванна Василівна – директор Галицької ЦБС – голова журі.;

Перекліта Тамара  Омелянівна – редактор Галицької ЦБС – секретар журі;

Сєдова  Світлана  Дмитрівна – зав. методично-бібліографічним відділом Галицької ЦБ;

Гусак Тетяна Миколаївна  – заступник директора по роботі з дітьми Галицької ЦБС.

Городецький Сергій Михайлович– методист Галицького БК.

 Огляд  конкурс проводиться з метою прилучення користувачів бібліотек до художнього слова і літературної творчості підтримка творчо  обдарованих користувачів, підвищення ролі бібліотек (дитячих, шкільних, масових), прищеплення їм любові до рідної мови та літератури.

В огляді-конкурсі взяло участь 22 читців.

Підвівши підсумки огляду-конкурсу журі визначило переможців у таких номінаціях:

Гран-прі

Фіголь Володимир – учень 9-Б класу Галицького ліцею ім. Я. Осмомисла

 

1-е місце:

 Арсен Мисів – читач бібліотеки-філіалу с. Бринь.

 

ІІ-е  місце:

Вікторія Фіголь – учениця 8 класу Крилосівська ЗОШ;

Софія Кукула – учениця 8 класу Галицького ліцею ім. Я. Осмомисла

 

ІІІ місце:

Мар'яна Коханенко  – учениця 7 класу Залуквянської ЗОШ;

Павло Венгерко – читач бібліотеки-філії с. Височанка.

 

Подяка :

Блищик Марії (с. Дорогів);

Лубик Ніні (с. Височанка);

Лубик Ліні (с. Височанка);

Луцькій Марії (с. Височанка );

Гарасимів Роман (с. Вікторів);

Койляк Денис (м. Галич);

Коломієць Діані (м. Галич);

Морочило Соломія (с. Мединя);

Горобець Вероніка (с. Залуква);

Маланій Катерина (с. Залуква);

Стефунько Марта (с. Залуква);

Гречух Евеліна (м. Галич);

Дробілко Наталія (с. Козина);

Кузів Христина (с. Блюдники);

Івасишин Андрій (Комарівський ліцей ім. Антіна Могильницького);

Сегін Вероніка (учениця Галицького ліцею ім. Я. Осмомисла).

 

Секретар журі                                                     Тамара Перекліта

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ