Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Засідання літературної вітальні «Жіночі долі у прозі Ніни Фіалко»

        На теренах Західної України майже у кожній другій сім'ї є заробітчанин у чужій країні.

       Саме про таких людей , які мешкають серед нас і мають схожі з нами проблеми, пише наша сучасниця,  авторка жіночих романів Ніна Фіалко. Ця тема стала в творчості письменниці домінуючою.

      26 грудня в приміщенні читальної зали Галицької ЦБ відбулося засідання літературної вітальні за її творами  на тему «Жіночі долі у прозі Ніни Фіалко».

Дата публікації: 27.12.2013 | Кількість переглядів: 14402 | Детальніше...
«Молодь-майбутнє держави».

        12 грудня на базі Ланівської бібліотеки проведено кущовий семінар по морально-правовому вихованню на тему «Молодь-майбутнє держави», де учасники семінару мали можливість ознайомитись з роботою бібліотеки-філії, а також переглянути усний журнал «Молодь-майбутнє держави» за такими сторінками «Знай свої права та обов’язки», та «Шкідливі звички – шлях у безодню». Бібліотекарем Ганною Бойко було розгорнуто книжкову виставку по даній темі. Максимально розкрити тему допомогли вікторини, де учні показали хороший рівень знань. Окрасою заходу стали пісні.

У масовому заході взяли участь учні 5-11 класів: Сторощук Уляна, Кудляк Ірина, Цапар Юлія, Бабій Юлія, Бабій Юлія, Заяць Василина, Сницар Анна, Вітушинська Юлія, Кердяк Руслан та Курдяк Роман.

Дата публікації: 15.12.2013 | Кількість переглядів: 14201 | Детальніше...
День інформації "Людина. Право. Закон"

      В рамках проведення Всеукраїнського тижня правових знань, з нагоди відзначення Дня юриста, з метою підвищення рівня правової культури та правових знань учнівської молоді, начальником Галицького районного управління юстиції Зіновієм Білоусом за участю працівників Галицької центральної районної бібліотеки 7  та 10 жовтня у Галицькій гімназії та читальній залі Галицької ЦБ з учнями- старшокласниками Галицької ЗОШ №1 було проведено годину правознавства «Людина. Право. Закон».

       Перед учнями виступив начальник районного управління юстиції Зіновій Білоус який розповів про науку юриспруденцію та її місце серед суспільних наук, а також про деяких видатних правників минулого Галичини (С.Дністрянського, В. Старосольського) та сучасності, зокрема братів Василя та Михайла Костицьких.

Дата публікації: 06.12.2013 | Кількість переглядів: 15086 | Детальніше...
Вечір-реквієм «Запали свічку»

З нагоди 80-х роковин Голодомору в Україні в приміщенні актової зали Галицької гімназії пройшов захід «Запали свічку». В ньому взяли участь вчителі та гімназисти навчального закладу, організований вчителькою української мови і літератури Лесею Гевою та працівниками Галицької центральної бібліотеки.

Поряд із запаленими свічками на столику книги про Голодомор, пшеничні колоски, окраєць чорного хліба. Хвилиною мовчання школярі вшанували жертв Голодомору. Через мультимедійні засоби присутні почули живі голоси очевидців цих подій.

Школярі читали віршовані та прозові тексти українських письменників Катерини Мотрич, Антоніни Гурскої, Миколи Залиги, Сергія Сизарєва. Активну участь у підготовці та проведенні заходу пам'яті жертв Голодомору взяли гімназисти Денис Іванів, Анастасія Томашевська, Ганна Христюк,  Віталій Федорняк, Ганна Корнійчук, Володимир Вітовський.

Дата публікації: 29.11.2013 | Кількість переглядів: 14515 | Детальніше...
«Усі мої думки тобі, народе вільний, і пісня серця, музика душі тобі»

27 листопада в читальній залі Галицької ЦБ відбулося засідання літературної вітальні на тему «Усі мої думки тобі, народе вільний, і пісня серця, музика душі тобі», присвячене 150-й річниці від дня народження видатної  української письменниці Ольги Кобилянської.

   Розпочала захід Леся Шептинська – молодший науковий співробітник науково-освітнього відділу Національного заповідника «Давній Галич». Вона ознайомила присутніх з маловідомими сторінками життя і творчості письменниці, зокрема про її рідних, про її  приховані  таланти , про зворушливу дружбу Ольги Кобилянської з Лесею Українкою, Софією Окуневською, Василем Стефаником.

     Власними думками про повість «Людина» ( перша назва твору німецькою мовою -  «Вона вийшла заміж») поділилася Галина Величко – старший науковий співробітник науково-освітнього відділу Національного заповідника «Давній Галич».

Дата публікації: 28.11.2013 | Кількість переглядів: 13892 | Детальніше...
Презентація книги Марії Букавин «І радість, і сльоза моя».

        Побачила світ збірка поезій Марії Букавин «І радість, і сльоза моя».

        У Галицькій центральній бібліотеці відбулася презентація книги. Ведучий Ярослав Поташник розповів про витоки поетичної творчості авторки. Багато добрих щирих слів про поетесу сказали колеги по перу, учасники літературно-мистецького об’єднання «Нащадки Митуси» Любов Бойко, Володимир Наконечний, Семен Возняк, Іван Драбчук. Директор Галицької центральної бібліотечної системи Любов Сєдова зазначила, що завжди радісно на душі, коли виходить хороша українська книга. Завідувач дитячої бібліотеки Леся Мельницька, працівники ЦБС Оксана Мединська, Богдана Кривоніс та інші читали вірші зі збірки М. Букавин, ділилися враженнями від прочитаного.

Дата публікації: 18.11.2013 | Кількість переглядів: 13825 | Детальніше...
Спочатку було слово

Минулого тижня у приміщенні актової зали Галицької ЗОШ №1 був проведений захід, присвячений Дню української писемності і мови, на який прийшли учні та вчителі навчального закладу. Працівники дитячої бібліотеки м. Галича організували тематичну книжкову виставку.

З вступним словом на святі виступила вчителька української мови та літератури Жанна Легін. Зі словом-привітанням до присутніх звернувся генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич», голова міськрайонного  товариства «Просвіта» Олександр Береговський, який закликав юнаків та дівчат свято берегти і примножувати подальший розвиток мови, національної культури, відродження історичної пам'яті і на згадку подарував книги на історичну тематику.

Дата публікації: 08.11.2013 | Кількість переглядів: 13683 | Детальніше...
Увага ! Пункт вільного доступу до мережі Інтернет

Галицька центральна районна бібліотека запрошує користувачів  скористатися вільним доступом до бездротового інтернету  - WI-FI.
              Доступ до Інтернету надається  завдяки програмі «БІБЛІОМІСТ» з метою надання кожному користувачеві бібліотеки доступ до світових інформаційних  ресурсів.

Дата публікації: 04.11.2013 | Кількість переглядів: 14184 | Детальніше...
Година-роздум « Твори добро на цій землі»

 « Крок за кроком, все далі і далі

Ми втрачаємо наше життя.

Чого варті ми без добра і моралі,

Без любові – найціннішого почуття?»

                                                                                            

 Добро, милосердя… Ми часто чуємо ці слова і навіть вживаємо їх у мовленні, іноді не відчуваючи всю глибину їх змісту. Якщо вдуматись, то можна сказати, що вони означають безцінні риси характеру, стан душі, певний комплекс реакцій, психологічний підхід не тільки до людей, які потребують допомоги, а й до всіх живих істот. Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді – це в характері нашого народу. Милосердя й доброта – як два крила, на яких тримається людство. Як же могло так статися, що милосердя втратило сьогодні свою цінність, а його зміст звівся в основному до милостині. Невже для того, щоб відчути доброту наших сердець, потрібні землетрус чи Чорнобильська катастрофа?..

Дата публікації: 11.10.2013 | Кількість переглядів: 14984 | Детальніше...
Книжковий лабіринт присвячений життю і творчості Т.Г. Шевченка.

      

     25 вересня працівниками центральної бібліотеки було проведено книжковий лабіринт присвячений життю і творчості Т.Г. Шевченка, в якому прийняли участь учнів 6(10) класу Галицької гімназії.   

Дата публікації: 27.09.2013 | Кількість переглядів: 14507 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ][ 34 ][ 35 ][ 36 ][ 37 ][ 38 ][ 39 ][ 40 ][ 41 ][ 42 ][ 43 ][ 44 ][ 45 ][ 46 ][ 47 ][ 48 ][ 49 ][ 50 ][ 51 ][ 52 ][ 53 ][ 54 ][ 55 ][ 56 ][ 57 ][ 58 ][ 59 ][ 60 ][ 61 ]
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ