Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Увага ! Пункт вільного доступу до мережі Інтернет

Галицька центральна районна бібліотека запрошує користувачів  скористатися вільним доступом до бездротового інтернету  - WI-FI.
              Доступ до Інтернету надається  завдяки програмі «БІБЛІОМІСТ» з метою надання кожному користувачеві бібліотеки доступ до світових інформаційних  ресурсів.

Дата публікації: 04.11.2013 | Кількість переглядів: 16022 | Детальніше...
Година-роздум « Твори добро на цій землі»

 « Крок за кроком, все далі і далі

Ми втрачаємо наше життя.

Чого варті ми без добра і моралі,

Без любові – найціннішого почуття?»

                                                                                            

 Добро, милосердя… Ми часто чуємо ці слова і навіть вживаємо їх у мовленні, іноді не відчуваючи всю глибину їх змісту. Якщо вдуматись, то можна сказати, що вони означають безцінні риси характеру, стан душі, певний комплекс реакцій, психологічний підхід не тільки до людей, які потребують допомоги, а й до всіх живих істот. Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді – це в характері нашого народу. Милосердя й доброта – як два крила, на яких тримається людство. Як же могло так статися, що милосердя втратило сьогодні свою цінність, а його зміст звівся в основному до милостині. Невже для того, щоб відчути доброту наших сердець, потрібні землетрус чи Чорнобильська катастрофа?..

Дата публікації: 11.10.2013 | Кількість переглядів: 16823 | Детальніше...
Книжковий лабіринт присвячений життю і творчості Т.Г. Шевченка.

      

     25 вересня працівниками центральної бібліотеки було проведено книжковий лабіринт присвячений життю і творчості Т.Г. Шевченка, в якому прийняли участь учнів 6(10) класу Галицької гімназії.   

Дата публікації: 27.09.2013 | Кількість переглядів: 16287 | Детальніше...
День краєзнавства «З криниці пам’яті черпаємо любов до рідного краю»

16 вересня в Галицькій центральній бібліотеці відбувся День краєзнавства на тему «З криниці пам’яті черпаємо любов до рідного краю». Відкрила захід директор ЦБС Любов Пилипівна Сєдова. Вона   розповіла про значення вивчення історії рідного краю для кожної людини. Повідомила, що працівники бібліотеки зібрали чимало краєзнавчої літератури, у тому числі з історії Галича.

 З доповіддю «Галич з найдавніших часів до сьогодення» перед старшокласниками Галицької ЗОШ № 1 виступила завідувач історичного відділу Національного заповідника «Давній Галич» Марія Костик. Вона розповіла про головні віхи в історії Галича, нелегкі часи, які випали на долю галичан. Наша земля відома своїми видатними особистостями, які прославили її у віках, залишили помітний слід в історії.

Історик, краєзнавець, автор ряду науково-популярних книг, зокрема «Постаті галицької історії», Іван Драбчук розповів про свої дослідження галицької минувшини, охарактеризував найвидатніших людей нашого краю, що творили історію.

Дата публікації: 18.09.2013 | Кількість переглядів: 15028 | Детальніше...
Літературна вітальня "Марія Матіос - українська письменниця, поетеса, прозаїк та публіцист"

24 липня в приміщенні читальної зали Галицької центральної бібліотеки відбулося засідання літературної вітальні за творами відомої української письменниці, поетеси, прозаїка, публіциста Марії Матіос.

            Розпочала захід  Людмила Кузів – бібліотекар відділу обслуговування Галицької ЦБ. Вона ознайомила  присутніх із біографією письменниці. Доповнила її розповідь палка прихильниця  письменницького таланту Марії Матіос  Любов Табанець, яка охарактеризувала книгу  «Вирвані сторінки з автобіографії».Власними думками про роман « Солодка Даруся» ,  удостоєний Національної премії України імені Тараса Шевченка (2005р.) поділилася Галина Лаврова, завідувачка парафіяльною бібліотекою на громадських засадах.   

Дата публікації: 25.07.2013 | Кількість переглядів: 15646 | Детальніше...
"Майстер художнього слова – Василь Барка"

        16 липня   минуло   105  років  від  дня  народження  Василя  Барки     (справжнє ім'я Василь Костянтинович Очерет) – талановитого українського письменника, поета, прозаїка, перекладача, філософа.

        Василь Барка народився 1908 року в селі Солониця Лубенського району на Полтавщині. Він нащадок давнього козацького роду.

        Літературна спадщина письменника налічує понад 20 книг поезій, романів, повістей, есеїв, перекладів, літературно-критичних нарисів. Творчості Василя Барки притаманна глибока християнська релігійність, часті посилання на Біблію. Саме він здійснив мовну редакцію і літературну опрацювання «Об'явлення» («Апокаліпси») на підставі давньо-грецьких джерел.

Дата публікації: 18.07.2013 | Кількість переглядів: 14980 | Детальніше...
"Декларація про державний суверенітет – найвагоміший крок на шляху до незалежності України».

З нагоди 23-ї річниці з часу прийняття Верховною Радою України Декларації про державний суверенітет України у приміщенні читальної зали Галицької центральної бібліотеки відбулося засідання круглого столу.

       Захід відкрила директор центрального бібліотечного закладу Л.П.Сєдова. У своєму виступі Любов Пилипівна наголосила про те, що Декларація стала провісником Акту проголошення незалежності України 24 серпня 1991р., підтвердженою Всеукраїнським референдумом 1 грудня цього ж року, першим кроком відродження державності на основі ідеї соборності українського народу та всіх українських земель. У цьому важливому історичному документі було наголошено на верховенстві права самостійності, повноту і неподільність влади в Україні в межах її території , незалежність і рівноправність у зовнішніх відносинах. 

Дата публікації: 16.07.2013 | Кількість переглядів: 17358 | Детальніше...
Літературна година «По кременистій дорозі з терновим вінцем»

Ольга Дучимінська прожила довгих 105 років. У свої сто ще писала вірші. Не переставала любити і цей світ, у якому зазнала стільки кривди. Попереду була вічність, позаду – хресна дорога життя…

Дучимінська (Решетилович) Ольга-Олександра Василівна (* 8 червня 1883 — † 24 вересня 1988, Івано-Франківськ) — українська письменниця, поетеса, літературний критик, перекладачка (з чеської, німецької, російської),  народна вчителька,  одна з активних організаторок жіночого руху в Галичині, дослідниця фольклору, етнографії та мистецтва Гуцульщини й Бойківщини.

Дата публікації: 05.07.2013 | Кількість переглядів: 16946 | Детальніше...
Годину духовності «Історія первісного християнства»

Історія християнства є така давня, як історія людства, бо Старий Завіт був підготовкою до Нового Завіту і в ньому він знайшов своє  доповнення та вдосконалення.

Раннє християнство віддалене від нас у часі, однак духовно воно нам дуже близьке. Наша Батьківщина зранена духовно і морально, ставши незалежною державою вдруге повертається до своєї християнської суті, бо то є справою Божої благодаті.

Жоден з періодів історії церкви не є так мало відомий, як первісний, який охоплює І і ІІ століття нашої ери.

Дата публікації: 07.06.2013 | Кількість переглядів: 15881 | Детальніше...
Година духовності «Я вибрав дорогу до Бога…»

 

Отця Романа Панькова я відкрила для себе давно, але до його книг зверталася не один раз, щоби пізнати ще щось нове і скріпити свою віру. Хочу, щоб і ви доторкнулися до тих духовних перлин нашого краянина, поета і новеліста, зачерпнувши для себе з того чистого джерела, щоб пізнати Божу любов і милосердя.

Народився Р. Паньків 1943 року на Рогатинщині, але проживає і служить в Івано-Франківській єпархії. Нелегка праця священика. Терниста і вузька його дорога.

 

Дата публікації: 29.05.2013 | Кількість переглядів: 15395 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ][ 34 ][ 35 ][ 36 ][ 37 ][ 38 ][ 39 ][ 40 ][ 41 ][ 42 ][ 43 ][ 44 ][ 45 ][ 46 ][ 47 ][ 48 ][ 49 ][ 50 ][ 51 ][ 52 ][ 53 ][ 54 ][ 55 ][ 56 ][ 57 ][ 58 ][ 59 ][ 60 ][ 61 ][ 62 ][ 63 ]
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ