Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Франкові читання «Апостол духу і праці» (до 165-ї річниці від дня народження Івана Франка)

Український письменник, поет, публіцист, перекладач, вчений, доктор філософії Віденського університету, громадський і політичний діяч.

Геній української нації. Розум і серце українського народу. Вогонь в одежі Слова. Невтомний Каменяр. Великий Каменяр. Титан праці. Титан думки.

Титан – воїн. Вічний революціонер. Гігант людської думки. Український Мойсей. Співець свободи. Апостол духу і праці. Безсмертний син безсмертного народу.

Всі ці слова адресовані пророку української нації Івану Яковичу Франку, 165-ту річницю від дня народження якого Україна і світ відзначатимуть 27 серпня.

З нагоди цієї ювілейної дати в Галицькій публічній бібліотеці пройшли Франкові читання. До участі у заході було запрошено працівників Національного заповідника «Давній Галич» Мар'яну Коваль та Любов Ониськів, вчительку Залуквянського ліцею ім. І. Блажкевич Лідію Майструк, історика за фахом, старшого іспектора сектору інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Галицької міської ради Андрія Гусака, бібліотечних працівників Галицької ТГ та  поціновувачів Франкової творчості. Присутні читали Франкові твори, ділилися думками про Великого Каменяра як особистість, декламували його вірші. Майстерно виконали оповідання письменника «Історія кожуха» учасниці НА драматичного  колективу с. Залуква Софія Йонда та Юлія Мартинів (керівник Іванна Сорочинська-Городецька), а супроводила захід слайд-презентація «Пам'ятники та пам’ятні знаки, встановлені на честь Івана Франка» підготовлена працівником Галицької публічної бібліотеки Зоряною Кіндрат . Документальним доповненням Франкових читань стали виставка-посвята «Народу син і гордість України» та виставка-цитата «Крилаті вислови Франка» організовані бібліотекарями Галицької книгозбірні. Модератором заходу виступила в.о. директора Галицької публічної бібліотеки Іванна Сорочинська-Городецька.

Презентацію дивитись тут 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ