Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

«Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний»

Під такою назвою у читальному залі Галицької районної бібліотеки пройшла година духовності. У ній взяли участь працівники бібліотеки та співробітники Національного заповідника «Давній Галич». Ведуча заходу Богдана Кривоніс розказала про Рік Божого милосердя, який розпочався 8 грудня минулого року. Вона надала стово отцю- декану церкви Різдва Христового УГКЦ Ігорю Броновському, який, як духовний пастор, ширше розкрив дане питання.

Він зокрема зазначив, що «Бог як милосердний Отець усіх нас запрошує навернутися доНього. Він постійно показує і доказує нам свою любов і у нас ніколи не повинні закрадатися сумніви, що Він може нас покинути. Милосердя є суттю нашої віри. Однак ми повинні його прийняти, а відтак віддати іншим. З Божим милосердям ми можемо багато зробити. Бо милосердя – насамперед вчинок, дія. І щоб зробити поступок милосердя не потрібні великі кошти. У скрутну хвилину підтримати людину добрим словом – це також милосердя».

Працівник бібліотеки Галина Лаврова розповіла про місію побожного християнського життя Фаустини (Гелени) Ковальської, відомої сьогодні у цілому світі проповідниці Божого Милосердя, що проголошена святою. Звичайна польська монашка, яка мала видіння, залишила для нащадків свій щоденник, ключовою основою якого є власне Боже милосердя. Завдяки сестрі Фаустині, ми маємо у наш час досить популярний образ «Ісусе, я уповаю на Тебе».

 Захід було обрамлено духовними піснями та колядками. На закінчення директор Галицько ЦБС Іванна Сорочинська подякувала організаторам за підготовку, а о. І. Броновському за участь у заході і побажала, щоб наші серця завжди були наповнені Божим милосердям.

                                                                        Іван Драбчук

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ