Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

«Поезія – це стан душі високий»

Під такою назвою 23 березня в Галицькій районній бібліотеці відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню поезії. За круглим столом у читальній залі, крім бібліотекарів, зібрались поціновувачі поетичного слова.

Бібліотекар відділу обслуговування Надія Королевич розповіла про історію свята, повідомила, що перший Всесвітній день поезії відзначався в Парижі, прочитала кілька віршів улюблених поетів, зокрема Ліни Костенко, Тараса Шевченка. До слова, поетичні твори цих видатних українських письменників лунали в залі найчастіше.

Власні вірші читали Любов Бойко, Налалія Харів, Володимир Наконечний, котрий до того ж виконав кілька авторських пісень під акомпанемент гітари.   

Активні читачі Галина Лаврова, Марія Костик, Ольга Ткачівська, а також бібліотечні працівники Галина Петраш, Марія Венгрин, Богдана Кривоніс, Наталя Сєдова не тільки читали вірші, які їм припали до душі, але й розповідали цікаві факти з життя українських письменників. Присутні зачаровано слухали поетичні рядки Г. Чубач, Л. Палій, А. Пашко, М. Вайно, Я. Ткачівського, М. Фішбейна, Л. Кисельова та інших авторів.

Директор Галицької районної бібліотеки Іванна Сорочинська розширила коло галицьких поетів. Вона звернулася до творчості найріднішої людини – мами Анни, декламувала неопубліковані вірші та акапельно виконала пісні на її слова. Іванна Василівна прочитала також поетичні твори близької подруги Олени Данилюк.

«Поезія – це завжди неповторність» – погодимося з Ліною Костенко, адже пересвідчилися, що кожен автор, кожен поетичний рядок – це справді цілий світ, самобутній і незбагненний. А люди, які люблять поезію, вміють бачити і відчувати прекрасне в нашому непростому житті.                                                                       

Любов Бойко.

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ