Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

«Запрошуємо в країну Читалію»

Для мене книга – світло  дня,

Для мене книга – зорі ночі…

Моя сім’я , моя рідня,

Мій розум, серце моє, очі…

Без книги я не проживу

Вже, як без вирію лелека…

Я і крізь вічність оживу

В отім святім «Бібліотека».

Сила книги безмежна… Без неї людина сліпа. Протягом усього життя ми звертаємось до книги. Вона відкриває нам безмежні обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя.

Книга – мудрий друг, який , не вміючи говорити , розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про навколишній світ, про різні чудеса. Книга – це  ліки для душі.  А ліки ці знаходяться у такому прекрасному, чудовому місці як бібліотека.

З метою навчити любити, поважати, оберігати і правильно користуватися книгою в Галицькій районній дитячій бібліотеці 15 травня 2015 р. було проведено посвяту в читачі під назвою «Подорож в країну Читалію». До участі в проведенні свята були залучені учні 4-Б класу: Анжела Кучма (Королева книг), Максим Кантор (Незнайко), Саша Головацький (Буквар) та учні 3-Б класу : Міша Федоришин (Баба Яга), Богдан Заклінський (Книжка), які добросовісно виконали ролі казкових героїв. Для посвяти в читачі були запрошені учні Галицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 1-А класу (кл. керівник М.І. Духович); 1-Б класу (кл. О.М. Гоянюк) та 1-В класу (кл. керівник І.І. Назалевич). На святі прозвучали вірші, прислів’я, приказки, вислови та загадки про книгу, які підготували першачки,   а також пісні у виконанні учнів 1-А класу.

Разом із книгами, які були записані у їхні формуляри, юним  читачам були подаровані книжкові закладки, а для їхніх батьків пам’ятка  «Про читання в сім’ї дітей шкільного віку». Працівники бібліотеки впевнені, що тільки спільні зусилля батьків , педагогів та бібліотекарів допоможуть привчити дітей до читання, викликати у них любов до книги, яка на все життя  стане їм найкращим другом та порадником.

З гарним настроєм поверталися до школи юні читачі дитячої бібліотеки із символічною медаллю «Читач дитячої бібліотеки» на грудях.

Галина Воробчак,

бібліотекар Галицької дитячої бібліотеки


 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ