Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Усний журнал ( зустріч поколінь) « Будьмо достойні слави батьків»

     Історія будь-якого народу містить дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам'ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.
             Вірність і мужність – ось головні риси героїв: вірність своєму ідеалу та мужність у втіленні цього ідеалу в життя. Вірність і мужність аж до смерті!
         Герої творять дійсність, герої формують обличчя світу – вчора, сьогодні і завтра, бо вони готові віддати все, і в тому числі своє життя, щоб осягнути свою мету, щоби здійснити свою мрію. Це герої залишили для нас здавалося би такі божевільні кличі: Або все – або нічого! Або пан – або пропав! Перемога або смерть!
           Історія і сучасність різних цивілізацій, культур, народів – це історія і сучасність їхніх героїв. Історія українського народу – це історія героїв України, це вчинки людей, які віддали всі свої сили, і своє життя для добра Українського народу: його свободи і державності, могутності і процвітання. Україна – батьківщина героїв, які ставили долю рідного народу понад свої особисті інтереси і були вірними своїй ідеї до останнього подиху.

             Наприкінці травня в Україні стало традицією відзначати День Героїв. З приводу цієї дати 28 травня в читальному залі Галицької ЦБ пройшов усний журнал ( зустріч поколінь) « Будьмо достойні слави батьків» за сторінками : « Українські Січові Стрільці – галицькі лицарі волі», «З тобою, роде мій орлиний, іду дорогами війни», «Українська Повстанська Армія – подвиг в ім’я України» , «Герої не вмирають». Сторінки журналу розкрили працівники Національного заповідника «Давній Галич» Марія Костик , Марія Опацька , Роман Коновалов , студент Бурштинського енергетичного коледжу Ігор Френдій. Модератором заходу виступила директор Галицької ЦБС Іванна Сорочинська-Городецька.

          На захід було запрошено вояків Галицької районної станиці Братства ОУН УПА, учасників Другої світової війни, воїнів АТО. На заході також були присутні учні-старшокласники Залуквянської ЗОШ. Вони затамувавши подих , слухали спогади політв’язня, голови Галицької районної станиці Братства ОУН УПА Миколи Яцкова про ті буремні часи , коли України виборювала свою незалежність. 

Окрасою заходу стали героїко-патріотичні пісні у виконанні Народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Відродження» НД м. Галича (керівник С. Іваськів), Народного аматорського фольк-гурт «Забава» НД м. Галича ( керівник М. Іваськів).       

 Будьмо ж гідними великої слави героїв України, які твердо вірили, діяли, знали, що українська нація народилася тоді, коли в її обороні впала перша крапля червоної української крові на чорну українську землю. Українська нація існуватиме доти , доки хоча б однин українець буде готовий покласти своє життя для її оборони. Слава Україні! Героям Слава!

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ